Winrol to firma z siedzibą we Wrocławiu, zajmuje się głównie wykonywaniem rolet i żaluzji. Ponadto sprzedaje również systemy przeciwsłoneczne i oferuje usługi z zakresu dekoracji wnętrz. Swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych, firm oraz różnego rodzaju instytucji. Pracownicy Winrol współpracują z klientem na każdym etapie przedsięwzięcia zaczynając od doradztwa, a kończąc na montażu.

Rolety rzymskie Wrocław

Rolety rzymskie z firmy Winrol Wrocław fot.1

Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia odbywa się dokładny pomiar w ustalonym wspólnie z klientem dogodnym terminie. Dlatego jeśli szukasz praktycznych i sprawdzonych rozwiązań dla swoich okien to znajdziesz tu m.in.: rolety Rzymskie, plisy okienne, żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe, rolety dachowe.

Rolety rzymskie Wrocław

Rolety rzymskie z firmy Winrol Wrocław fot.2

Jeśli stawiasz na niepowtarzalny styl swojego wnętrza lub klasyczne rozwiązania to w Winrol kupisz również zasłony. Szybki czas realizacji, wysokiej jakości materiały, profesjonalne podejście i doradztwo to główne atuty firmy. Na wszystkie realizacje udzielana jest 2 letnia gwarancja, możliwy jest również serwis pogwarancyjny.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8982119415
Regon
022023461
Siedziba

Al. gen. Józefa Hallera 78/2a
53-324 Wrocław

  • Rolety rzymskie Wrocław – oferta firmy Winrol
  • Rolety rzymskie Wrocław – oferta firmy Winrol