Proterapeutica to miejsce w którym możesz odzyskać spokój i balans życiowy oraz uporać się z traumami z przeszłości. W naszej poradni do dyspozycji pozostaje pomoc psychologa, psychiatry, logopedy i terapeuty, pracujących w systemie psychodynamicznym. Nasi specjaliści specjalizują się w różnego rodzaju zaburzeniach - odżywiania, osobowości, snu, lękowych, a także w problemach związkowych i osobistych (zdrada, kłótnie, bezpłodność, awersje seksualne).

psycholog Wrocław

Psycholog Katarzyna Szopińska - poradnia Proterapeutica Wrocław

Jeśli zmagasz się z syndromem DDA i chcesz zacząć terapię, która pozwoli Ci zbudować prawidłowy obraz swojej osoby, w naszej poradni postaramy się zrobić wszystko aby ułatwić Ci ten proces. Gdy nie masz możliwości pojawienia się w Proterapeutica osobiście, proponujemy konsultacje online, prowadzone przez komunikator Skype.

psycholog Wrocław

Psycholog Nicol Dobrowolska - poradnia Proterapeutica Wrocław

Pomagamy także osobom przebywającym poza granicami Polski. Dużą uwagę przykładamy do ciągłego rozwoju poradni oraz specjalistów, którzy wciąż biorą udział w certyfikowanych szkoleniach, aby móc lepiej zaopiekować się pacjentem i jego problemami.

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8961399071
Regon
362700702
Siedziba

ul. Pochyła 21/1a
53-512 Wrocław

  • Psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Proterapeutica
  • Psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Proterapeutica