Internetowy sklep Parasole dla Ciebie to szeroka gama parasoli na różnorakie okazje i praktycznie dla wszystkich, bez względu na wiek i płeć. Znajdziemy tu solidne parasole znanych i renomowanych producentów, tak samo męskie, damskie, młodzieżowe jak i dziecięce, wykonane z odpowiednich i bezpiecznych materiałów oraz dopasowane do nich zarówno wagą jak i rozmiarem.

parasol z nadrukiem

Parasol z nadrukiem z oferty sklepu ParasoleDlaCiebie.pl

Długie i składane, klasyczne i eleganckie, otwierane ręcznie lub pól automatycznie i te w pełni zautomatyzowane czyli zamykane i otwierane przy pomocy jednego przycisku. W wielu jedno kolorowych barwach, bezbarwne ale także w różnorodnych wzorach począwszy od popularnej kratki, poprzez kółka, liście, kwiaty po najróżniejsze postacie z bajek, pejzaże i krajobrazy, jak również wizerunki zwierząt.

Parasole dla Ciebie to również szeroka oferta parasoli plażowych z odpowiednimi filtrami UV, parasoli ogrodowych, balkonowych i tarasowych oraz turystycznych wyposażonych w karabińczyki, które sprawdzą się idealnie na szlakach górskich. Sklep ma swój specjalny program lojalnościowy, w którym każdy klient będąc zarejestrowanym i zalogowanym może zdobywać punkty, a następnie wymieniać je na nagrody.

Sklep z parasolami ParasoleDlaCiebie.pl

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
9150000963
Regon
008479373
Siedziba

ul. B. Chrobrego 7
55-100 Trzebnica

  • Parasole z nadrukiem – sklep ParasoleDlaCiebie.pl