Reklamowe24 to firma z ponad 15-letnim doświadczeniem w sprzedaży gadżetów marketingowych. Tak długi staż w branży przekłada się na doskonałą znajomość rynku i potrzeb klientów. Dzięki temu firma oferuje zarówno ponadczasowe gadżety, jak i najnowsze bestsellery pozwalające na skuteczną promocje wybranej marki.

odzież reklamowa

Odzież reklamowa fot.1

W jej asortymencie znajdują się produkty wykonane z ekologicznych materiałów. Są to miedzy innymi notesy, długopisy, parasole lub puszki. Są to produkty, które będą stanowiły nienachalną reklamę, a materiach ich wykonania sprawi, że obdarowane osoby będą miały jeszcze większy szacunek do danej marki. Reklamowe 24 oferuje szeroki wybór kubków, które od lat stanowią skuteczny sposób na promocje.

odzież reklamowa

Odzież reklamowa fot.2

Można na nich umieścić dowolny wzór wykonywany przy użyciu nowoczesnej technologii nadruku. Ponadto w ofercie firmy znajdują się takie gadżety jak: pendrivy, ładowarki słoneczne, kalkulatory, zegarki oraz termometry. Wybór jest bardzo szeroki, dzięki czemu każdy przedsiębiorca znajdzie produkt odpowiadający jego potrzebom.

Reklamowe24

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7262552678
Regon
100285554
Siedziba

Zgierska 249A
91-495 Łódź

  • Odzież reklamowa w ofercie sklepu Reklamowe24
  • Odzież reklamowa w ofercie sklepu Reklamowe24