mezoterapia igłowa Wrocław

Nasza klinika zrzesza w sobie grono doświadczonych kosmetologów, którzy cechują ogromną pasją i artystycznym podejściu do swojego zawodu. Ludzi decydujących się na nasze zabiegi nie traktujemy jak klientów, czy też pacjentów, a osoby, które przyszły do nas się zrelaksować, wypocząć, a zarazem odnaleźć swoją drogę wymarzonego piękna.

W skład oferty naszej kliniki wchodzi pełna gama zabiegów na przeróżne części ciała, takie jak twarz, usta, oczy, brwi, włosy oraz resztę ciała. Stosujemy przeróżne depilacje laserowe, usuwanie makijażu permanentnego, przebarwień, peelingi. Oferujemy również zabieg wygładzania zmarszczek oraz korekty rysów twarzy za pomocą toksyny botulinowej, którym zajmuje się nasz specjalista z działu medycyny estetycznej.

Rozwiążemy każdy problem z jakim mogłaś zmagać się przez wiele lat. Potrzebujesz odżywić swoją skórę, zatrzymać wypadanie włosów, czy też zwiększyć ich gęstość? A może chciałabyś usunąć trądzik, który nie daje ci spokoju od młodości i denerwuje cię na każdym kroku. Zajmiemy się tym, wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8971634131
Regon
020606738
Siedziba

ul. Legnicka 55/U5
54-203 Wrocław

  • Contour Studio – mezoterapia igłowa Wrocław