Przy tak wielu wyborach kupowanie butów damskich może być prawdziwym bólem. Jeśli chodzi o buty, musisz mieć pewność, że znajdziesz takie, które pasują do wszystkiego; chcesz buty, które pasują do Twojego stylu i są wygodne, ale jednocześnie buty, które nie kolidują z Twoim strojem. Jeśli zdecydujesz się wyjść i kupić buty, oto kilka wskazówek, jak znaleźć buty, które nie będą kolidować z twoimi strojami.

Chcesz mieć pewność, że nie kupisz butów, które będą wyzywające. Zwłaszcza jeśli wychodzisz na miasto na imprezę i chcesz mieć swobodę ruchu, upewnij się, że nie wybierasz pary butów, które są zbyt obciachowe do noszenia w miejscach publicznych. Jeśli chodzi o buty, musisz wybrać coś, co pasuje do tego, co masz na sobie. Jeśli idziesz na wesele i idziesz w sukience, która jest krótka i mini, nie chcesz, aby po powrocie do domu czuć się strasznie i myśleć w czym ja byłam.

Drugą rzeczą, którą chcesz zrobić, jest poszukiwanie butów, które podkreślą Twoją figurę. Pamiętaj, buty nie powinny emitować ani niszczyć wyglądu. Jeśli dobrze wyglądasz, czujesz się dobrze, a jeśli czujesz się dobrze, to wyglądasz dobrze. Chcesz butów, które pasują do Twojej karnacji, upewnij się, że szukasz stylów, które będą pasować do Twojej sylwetki. Upewnij się, że nie wybierasz butów, które sprawią, że Twoje nogi będą wyglądały na krótsze. To tylko sprawi, że będziesz wyglądać źle.